19 Şubat 2010 Cuma

Bosch Yawrate Sensor

Birkaç senedir çekmecemde duruyordu bu sensor. Arkadaşım kendi projesi için almış, kullanmayınca bana vermişti. Bosch GmbH ile iletişime geçip datasheet istedim. Sensor ile ilgili bilgileri excel ile açabilirisiniz. Diferansiyel kontrolü için şu an Syvecs ECU ile bağlantısı ve kalibrasyonu yapıldı.


This is the yaw rate sensor made by Bosch for Subaru. It is connected to Syvecs ECU for controlling the diferantial in the future. You may find more information in the datasheet file above.


 

4 yorum:

Adsız dedi ki...

where did you get it from Cuneyt?
Steve :)

Cuneyt.B dedi ki...

Hey Steve watz up?

A friend of mine has given to me as he didn't use it. I think it is from MY05 STI but it fits very well) I didn't know there is place to fit a yaw sensor on my car. Hope Pat will gonna add yaw rate trigger feature to Syvecs in the future.

Ali İkizkaya dedi ki...

Cuneyt Bey Merhabalar,
Şöyle bir gezdim blogunuzu ve çok güzel şeyler var. Tam bir ihtisas blogu. Gerçekten tebrik ederim sizi. Galiba yurtdışında yaşıyorsunuz.
Benim de Toyota Avensis Elegant 1.& ım var. Şu anda 45K de. Çok az kullandım. Satın aldığımdan beri başım CanBus taki problemlerden yana belada. İçim elverse yakacağım arabayı o derece.
Şimdi de Yaw Rate Sensor arızası çıktı. VSC, Traction Control ve ABS devre dışı vaziyette. Sizin çekmecede unuttuğunuz sensörden ben nasıl temin edebilirim. Arabamdaki tüm donanım Bosch tan kullanılmış. Türkiyede okkalı bir bedel istiyorlar. Bir fikir verebilirseniz minnettar kalırım.
Saygılarımla

Kadir Erdal dedi ki...

Sayın blog yöneticisi bloğunuzu çok beğendik ve önemli bilgiler veriyorsunuz. Bosch Kombi Servisi olarak uzun süredir bloğunuzun takipçisiyiz.Başarılarınızın devamını dileriz.

Yorum Gönder